FANDOM



Spis treści: 0–9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Do dodania Edytuj

Aby dodać wiki o tematyce mangi i anime do tabeli, napisz poniżej. Wiki powinna zostać usunięta z listy, gdy trafi do odpowiedniej tabeli.


Opis Edytuj

Lista polskich wiki o mandze i anime, linki i ostatni rozmiar.

Średnio fioletowy: aktywna, z dużą zawartością ~1000 artykułów i więcej

Jasnoniebieski: aktywna, z dużą zawartością ~400-1000 artykułów

Jasnozielony: raczej aktywna, średnia zawartość ~150-400 artykułów

Khaki: pewna aktywność lub mała zawartość, potrzebuje pomocy mniej niż ~150 artykułów

Piaszczysty: mała aktywność lub mała zawartość, potrzebuje dużo pomocy mniej niż ~75 artykułów

Różowy: Nowa albo opuszczona (flaga adopcji) mniej niż ~25 stron

ADOPTUJ - Oznacza, że wiki potrzebuje aktywnego administratora.

Tytuł Adres wiki Art. Gr. Uż. Data założenia Inne
+Anima pl.anima 9 3 -
Accel World pl.accelworld 292 2 -
Angel Beats! pl.angelbeats 27 5 -
Ano Natsu de Matteru pl.anonatsudematteru 82 2 -
Another pl.another 71 234 3 -
Ao no Exorcist pl.aonoexorcist 48 256 3 -
Ashita No Joe pl.ashitanojoe 5 0 -
Asura Cryin pl.asuracryin 23 1 -
Baki The Grappler pl.baki 186 2 -
Bakugan pl.bakugan 5126 6 -
Bakuman pl.bakuman 550 1 -
Beyblade pl.beyblade 540 8 -
Kuroshitsuji pl.czarnylokaj 618 2 -
Bleach pl.bleach ponad 10 tyś. 30 - Wiele
Clannad pl.clannad 16 2 -
Code:Breaker pl.code-breaker 397 2 -
Sailor Moon pl.sailormoon 6358 2 -
D.Gray-man pl.dgrayman 81 1 -
Death Note pl.deathnote 540 4 -
Digimon pl.digimonuniverse 2762 2 -
Dragon Ball pl.dragonball 3542 13 -
Duel Masters pl.duelmasterskaijudo 17 0 -
Eureka Seven pl.eurekaseven 141 2 -
Fairy Tail pl.fairytail 7129 13 -
Free! pl.free-anime 44 4 -
Fullmetal Alchemist pl.fma 185 3 -
Full Metal Panic! pl.fmp 72 2 -
GeGeGe no Kitaro pl.kitaro 25 2 -
Haikyuu!! pl.haikyuu 349 2 -
Hajime No Ippo pl.ippo 23 1 -
History`s Strongest Disciple Kenichi pl.kenichi 16 0 -
InuYasha pl.inuyasha 14 0 -
K pl.k-project 35 2 -
Kaijudo pl.kaijudo 81 0 -
Kaiketsu Zorro pl.kaiketsuzorro 304 2 -
Karate Shoukoushi Kohinata Minoru pl.kskm 61 1 -
Kuroko no Basuke pl.kurokonobasuke 48 6 -
Kuroshitsuji pl.kuroshitsuji 529 4 -
Magi pl.magi 410 6 -
MegaMan pl.megaman 75 3 -
Mirai Nikki pl.mirai-nikki 118 3 -
Naruto pl.naruto 4549 28 - Wiele
Noblesse pl.noblesse 1449 2 -
Nurarihyon no Mago pl.nurarihyonnomago 6 0 -
One Piece pl.onepiece 2345 14 -
Pandora Hearts pl.pandorahearts 301 8 -
Pokémon pl.pokemon 8976 12 -
Re:Zero kara hajimeru Isekai Seikatsu pl.rezero 866 3 -
Shaman King pl.shamanking 50 0 -
Rave Master pl.ravemaster 10 1 -
Katekyō Hitman Reborn! pl.reborn 136 2 -
Shamo pl.shamo 19 0 -
Shingeki no Kyojin pl.shingekinokyojin 212 22 -
Shootfighter Tekken Tough pl.tough 15 1 -
Soul Eater pl.souleater 177 1 -
Sword Art Online pl.swordartonline 586 2 -
The Breaker pl.thebreaker 89 1 -
Toriko pl.toriko 804 1 -
Vampire Knight pl.vampireknight 253 2 -
Yu-Gi-Oh pl.yugioh 3623 5 - Yu-Gi-Oh! Gx

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki