FANDOM



Spis treści: 0–9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Do dodania Edytuj

Aby dodać wiki o tematyce mangi i anime do tabeli, napisz poniżej. Wiki powinna zostać usunięta z listy, gdy trafi do odpowiedniej tabeli.


Opis Edytuj

Lista polskich wiki o mandze i anime, linki i ostatni rozmiar.

Średnio fioletowy: aktywna, z dużą zawartością ~1000 artykułów i więcej

Jasnoniebieski: aktywna, z dużą zawartością ~400-1000 artykułów

Jasnozielony: raczej aktywna, średnia zawartość ~150-400 artykułów

Khaki: pewna aktywność lub mała zawartość, potrzebuje pomocy mniej niż ~150 artykułów

Piaszczysty: mała aktywność lub mała zawartość, potrzebuje dużo pomocy mniej niż ~75 artykułów

Różowy: Nowa albo opuszczona (flaga adopcji) mniej niż ~25 stron

ADOPTUJ - Oznacza, że wiki potrzebuje aktywnego administratora.

Tytuł Adres wiki Art. Gr. Uż. Data założenia Inne
+Anima pl.anima 4 9 3 20.06.2013
Accel World pl.accelworld 36 292 2 22.06.2012
Angel Beats! pl.angelbeats 32 27 5 22.08.2011
Ano Natsu de Matteru pl.anonatsudematteru 36 82 2 17.07.2012
Another pl.another 55 234 3 11.03.2013
Ao no Exorcist pl.aonoexorcist 37 256 3 14.06.2011
Ashita No Joe pl.ashitanojoe 5 5 0 08.05.2012
Asura Cryin pl.asuracryin 21 23 1 24.04.2012
Baki The Grappler pl.baki 152 186 2 07.02.2012
Bakugan pl.bakugan 758 5126 6 06.11.2009
Bakuman pl.bakuman 379 550 1 -
Beyblade pl.beyblade 143 540 8 09.03.2010
Kuroshitsuji pl.czarnylokaj 234 618 2 21.07.2010
Bleach pl.bleach 2145 ponad 10 tyś. 30 03.09.2008 Wiele
Clannad pl.clannad 8 16 2 30.12.2011
Code:Breaker pl.code-breaker 138 397 2 22.04.2012
Sailor Moon pl.sailormoon 3000 6423 4 26.06.2007
D.Gray-man pl.dgrayman 37 81 1 22.05.2010
Death Note pl.deathnote 234 540 4 17.08.2009
Digimon pl.digimonuniverse 1686 2762 2 18.06.2009
Dragon Ball pl.dragonball 696 3542 13 01.04.2006
Duel Masters pl.duelmasterskaijudo 14 17 0 27.05.2010
Eureka Seven pl.eurekaseven 62 141 2 28.08.2010
Fairy Tail pl.fairytail 1534 7129 13 11.03.2010
Free! pl.free-anime 16 44 4 12.08.2013
Fullmetal Alchemist pl.fma 127 185 3 29.12.2009
Full Metal Panic! pl.fmp 23 72 2 20.03.2012
GeGeGe no Kitaro pl.kitaro 19 25 2 07.02.2013
Haikyuu!! pl.haikyuu 239 349 2 02.05.2013
Hajime No Ippo pl.ippo 15 23 1 25.07.2011
History`s Strongest Disciple Kenichi pl.kenichi 15 16 0 27.07.2012
InuYasha pl.inuyasha 5 14 0 16.04.2010
K pl.k-project 60 35 2 06.05.2013
Kaijudo pl.kaijudo 43 81 0 19.04.2012
Kaiketsu Zorro pl.kaiketsuzorro 23 304 2 20.08.2011
Karate Shoukoushi Kohinata Minoru pl.kskm 62 61 1 09.08.2012
Kuroko no Basuke pl.kurokonobasuke 98 48 6 08.12.2012
Kuroshitsuji pl.kuroshitsuji 338 544 3 13.10.2012
Magi pl.magi 89 410 6 14.11.2012
MegaMan pl.megaman 19 75 3 18.06.2011
Mirai Nikki pl.mirai-nikki 28 118 3 07.01.2013
Naruto pl.naruto 3378 4549 28 20.03.2008 Wiele
Noblesse pl.noblesse 240 1449 2 26.04.2012
Nurarihyon no Mago pl.nurarihyonnomago 2 6 0 07.12.2011
One Piece pl.onepiece 1057 2345 14 27.08.2009
Pandora Hearts pl.pandorahearts 78 301 8 05.12.2011
Pokémon pl.pokemon 2461 8976 12 30.05.2010
Re:Zero kara hajimeru Isekai Seikatsu pl.rezero 211 866 3 30.05.2016
Shaman King pl.shamanking 48 50 0 25.03.2006
Rave Master pl.ravemaster 4 10 1 21.08.2012
Katekyō Hitman Reborn! pl.reborn 16 136 2 04.08.2011
Shamo pl.shamo 18 19 0 29.10.2012
Shingeki no Kyojin pl.shingekinokyojin 76 212 22 07.05.2013
Shootfighter Tekken Tough pl.tough 12 15 1 04.08.2012
Soul Eater pl.souleater 114 177 1 26.08.2010
Sword Art Online pl.swordartonline 277 586 2 09.12.2012
The Breaker pl.thebreaker 42 89 1 19.08.2012
Toriko pl.toriko 292 804 1 20.07.2013
Vampire Knight pl.vampireknight 151 253 2 24.08.2010
Yu-Gi-Oh pl.yugioh 2910 3623 5 02.11.2010 Yu-Gi-Oh! Gx

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.